Strategia UADZ

Strategia UADZ

Metoda UADZ

Strategia, a raczej metoda tutaj przedstawiona nazywa się UADZ. Niesamowicie prosta i niesamowicie trudna w sobie do opanowania, bo wymaga zmiany mentalności. Żeby nie marnować mojego i twojego czasu pozwolisz mi przejść do rzeczy. Rozwinięcie skrótu UADZ to Usuń – Automatyzuj – Deleguj – Zarób.

Według tego schematu będziemy dalej rozwijali powyższy wątek. Wydaje się, że traktowanie wszystkie w życiu wg. Myślenia biznesowego może być trochę hardcorowe. Jednak kiedy spojrzeć z drugiej strony to idealnie widać przeplatanie się wątków biznesowych z życiem codziennym. Przecież układając plan na dzień następny dokonujesz optymalizacji swoich działań celem lepszej efektywności. 😎

Po pierwsze odnosząc się do artykułu tworzenia checklisty już uświadomiłem swoich czytelników jak ważnym elementem jest trzymanie się swoich postanowień. Dzisiaj w uzupełnieniu pomogę wam przekuć tamtą wiedzę na efekty. W nawiązaniu do tamtej techniki powinniście zacząć od usuwania zbędnych zadań. W celu ułatwienia tej czynności proszę was abyście jeszcze raz spojrzeli na swoją checklistę.

UADZ – Automatyzuj – Deleguj

UADZ

źródło: https://pixabay.com/pl

Gdy już posegregujecie zadania w odpowiedniej kolejności, nie pozostaje nic innego jak część z tych najmniej ważnych po prostu usunąć. Następnym krokiem będzie wybrania czynności i poustawianie ich w blokach czasowych celem automatyzacji. Za pewne znajdą się takie u każdego z was. Celowo nie rozpisuje się tutaj dlatego, że dla każdego będzie to coś innego. Sukcesem będzie moment w którym poukładacie wszystko w taki sposób, aby te rzeczy robiły się równolegle tj. „automatycznie”.

Przechodzimy w tym momencie do oddelegowywania swoich obowiązków i zadań na inne osoby. Nie bez powodu powstał układ pracodawca – pracownik. Niech argumentem tutaj będzie przykład pracodawcy i pracownika w określonej branży. Jeżeli doba dla każdego ma 24H, to zatrudniając 2 osoby razem macie 72 godziny. Przy założeniu, że twój szef ciśnie razem z wami.

Jednak strategia UADZ ma za zadanie uwolnienie twojego zasobu czasu, pieniędzy i energii. Dlatego ostatnim krokiem jest zarobienie po przed odciążenie swojego czasu. Dostaliście ode mnie dzisiaj niesamowitą metodę na poprawę swojego życia. W tym ostatnim akapicie poproszę was w ramach podziękowania o udostępnienie mojego artykułu na swoich social mediach. A my widzimy się w następnym materiale 😊

 

Dodaj komentarz