Szczepionka Na Uwodzicieli

Szczepionka Na Uwodzicieli

Szczepionka Na Uwodzicieli

Witajcie, szczepionka na uwodzicieli to tak szeroki temat jak rzeka. Część z was już na początku zapewne stwierdzi fakt, że sytuacje w których dana osoba chce uwieść inną dla swoich korzyści nie mają racji bytu. Jako częsty gość imprez domowych oraz tych urządzanych w klubach było można zaobserwować wiele.

Temat tabu bo tak go trzeba nazwać. Proszę zauważyć, że pomimo mówienia o sytuacjach w których dana osoba została wykorzystana, nie mówi się już o częstym stosowaniu tego zabiegu jako celowego. Moim zdaniem nie ma przypadków. Każde działanie które wykonujemy najpierw bierze się z naszego myślenia, a potem konkretnie dobranego działania. Pozwala nam to ukierunkować swoje działania na konkretny cel.

Szczepionka na uwodzicieli jako broń obusieczna

Nie chciałbym podpowiadać w tym poście stronie męskiej jak działają techniki uwodzenia tylko dlatego żeby nie były wykorzystywane w sposób nie moralny. Jednak wiem, że żeby strona damska mogła się przed tym bronić muszę zdradzić pewne zależności. Mam na myśli to, że ten rodzaj informacji jest bronią obusieczną. Zarówno jedna jak i druga strona jest wstanie informacje tutaj wykorzystać do swoich celów.

Gdy powstawał ten blog był ukierunkowany na dzielenie się wiedzą biznesową. Po czasie jednak stwierdziłem, że wiedza biznesowa nic nie daje w momencie kiedy nie ma wiedzy życiowej. Przechodząc już do konkretów bo przecież wszyscy po to tutaj jesteśmy chciałbym zwrócić uwagę na miejsca w których jest podwyższone tzw. Ryzyko wpadnięcia w pułapkę uwodzenia. Nie ukrywam faktu uwodzenia częściej kobiet niż mężczyzna, chociaż i takie przypadki się zdarzają.

Pierwszym takim miejscem są wszelakiego rodzaju kluby dyskotekowe lub imprezy otwarte. Pytanie do moich czytelników jest następujące : Jak wiele z was zdaje sobie sprawę o fakcie istnienia specjalnych szkół uwodzenia dla mężczyzn?

Uwodzenie

Źródło: https://pixabay.com/pl/

W momencie uświadomienia sobie tego faktu trzeba zaznaczyć na jakiej zasadzie się to odbywa. To nie jest tak, że każdy facet podchodzący do płci przeciwnej będący nią zainteresowany ma wiedzę na temat zastawiania pułapki. Proszę mi wierzyć przypadków takich jest naprawdę mało, biorąc pod uwagę fakt nie świadomości naszego społeczeństwa. Temat szczepionki na uwodzicieli być może i jest kontrowersyjny jednak warto się nim zainteresować.

Gdzie należy dodatkowo stosować szczepionkę na uwodzicieli?

Drugim takim miejscem to imprezy domowe tzw. „ domówki”. Z moich obserwacji wynika, że odsetek takich osób z widzą pozwalającą uwieść każdą kobietę jest bardzo mały. Można przyjąć 5 na 100 osób. Jednak, ta mała statystyka to nie powód aby o tym nie mówić.

Za każdym razem będąc w miejscach narażonych na tego typu działanie osób zewnętrznych warto mieć na uwadze zdarzanie się takich faktów. Pierwszym sygnałem na który należy zwrócić uwagę to sposób mówienia danego osobnika i przekazu informacji. Przyjmijmy metodę czerwonej lampki o której pewnie napiszę w niedługim czasie. Za każdym razem kiedy dany osobnik będzie rozmawiał z tobą na konkretny temat – ALE naprowadzając cię na konkretny tok myślowy powinna zapalić się czerwona lampka.

Często takie osoby próbują po prostu wpłynąć na nasze myślenie w kategoriach takich jak chcą oni. Gdy dodasz do tego wiedzę z zakresu biologii naszego organizmu wtedy bardzo szybko przekonasz się co ma na celu dotyk przez takie osoby. Za każdym razem kiedy dotykają w odpowiedni sposób starając się tym samym osiągnąć swój cel, u ciebie odpala się reakcja biologiczna wywołująca np. dopaminę ( hormon szczęścia).

Zaszczep go przeciw podrywaniu

Źródło: https://pixabay.com/pl/

Zbytnie zainteresowanie – Sygnał alarmujący

Zbytnie zainteresowanie twoją osobą również może być takową czerwoną lampką. Zdecydowanie przyznasz mi rację kiedy powiem ci, że zawsze czujemy się lepiej i potrzebni kiedy ktoś inny interesuje się tym co robimy. Jest to tzw. „ sztuczne nawiązanie relacji”. Mam nadzieję, że nikogo nie uraziłem mówiąc o facetach satyrycznie jako „ osobnik”. Ale wracając do tematu uwodzenia, sztuczne nawiązanie relacji ma na celu pokazanie tobie, że drugiej osobie na tobie zależy. Jest to też technika wykorzystywana w innych dziedzinach życia.

Na koniec jako bonus chcę ci wspomnieć o jeszcze jednej przestrodze w szczepionce na uwodzicieli. Mianowicie co muszę przyznać, że sam robiłem to testowanie granic. Gdy wyczujesz moment w którym ktoś zaczyna testować twoje granice powinna się zapalić mocna czerwona lampka. Nie po to dana osoba testuje granice żeby jej nie przekroczyć. Ma to na celu sprawdzenie jak daleko można się posunąć i jaką taktykę obrać do dalszego rozwijania relacji. Uważam, że szczepionka na uwodzicieli to skuteczna metoda bronienia się przed niecnymi celami naszego rozmówcy.

 

Dodaj komentarz